Кошик
6 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Кондиционеры MHI. Серия Premium Inverter ZS-S

Лідер продажу в номінації "ціна-якість-характеристики"

 • Чудовий дизайн внутрішнього блоку від італійського дизайн агенства Tensa, Мілан
 • Корпус з глянсового і білого пластику
 • Рівень шуму безшумний - всього 19 дБ!
 • У внутрішньому блоці, система самоочищення гарантує відсутність неприємних запахів
 • Фотокаталітичний фільтр на основі оксиду титану від забруднень і запахів
 • Тихий повітряний потік за допомогою 3D-Auto для досягнення заданої температури
 • Комфортне зниженя температури приміщення в нічний период
  еним антикорозійним покриттям
 • Новітні інверторні технології забезпечують високу сезонну енергоефективність А ++
 • Покращено режим автоматичного перемикання Охолодження / Обігрів
 • Яскравість світлодіодів внутрішнього блоку можна відрегулювати
 • Помітні в темряві кнопки пульта управління
 • Можна керувати кондиціонером за допомогою смартфона або планшета встановивши додаткове Wi-Fi пристрій
 • Тихий режим (зниження гучності роботи зовнішнього і внутрішнього блоку)
 • Теплообмінник з поліпш
 • Чергове опалення за допомогою кондиціонера. Підтримує в режимі обігріву темп. уставки = + 10 ° С
 • Безліч опцій персоналізації кондиціонера користувачем під персональний стиль життя
 • Антибактеріальна обробка вентилятора
 • Додатковий датчик температури і вологості повітря у внутрішньому і зовнішньому блоках
 • Інтерфейс систем BMS
 • Тижневий таймер (до чотирьох операцій в день)
 • CnT - дистанційне вмикання / вимикання і сигнал про несправності
 • Можливість підключення нового проводового пульта RC-EX1A
Бесшумні

Кондиціонери серії ZS-S ідеально підходять для спальні.

У новій серії ZS-S, завдяки збільшення розміру корпусу в ширину на 70 мм і застосування досконалої версії DC-інвертора, кондиціонер SRK20ZS-ST працює абсолютно безшумно. Інженери і дизайнери Mitsubishi Heavy Industries, розробляючи цю серію, використовували сучасні досягнення аеро і гідродинаміки в комплексі з унікальним дизайном крильчаткивентилятора. Результат - внутрішній блок в два рази тихіше, ніж серія минулого року. Потужний потік повітря, нечутно і швидко поширюється по всьому приміщенню з рівнем шуму, практично не чутним людиною (19 дБ (А)). У режимі обігріву, при включеній швидкості ULo рівень шуму також опускається до 19 дБ (А).

Бесшумний зовнішній блок. 

При включенні на пульті управління функції Silent mode, рівень шуму в зовнішньому блоці зменшується в два рази. Відбувається це за рахунок зменшення швидкості роботи вентилятора. Ця технологія від інженерів MHI знадобиться чуйним людям, чий сон тривожить будь-який шум на вулиці.

Швидко набирають потужність

У режимі "HI-Power" кондиціонер MHI SRK25ZS-S / SRC25ZS-S швидко охолодить або нагріє приміщення.

У цій серії преміального рівня застосовуються інженерні рішення, що дозволяють швидко встановити необхідну температуру в приміщенні. Наприклад, щоб нагріти або охолодити повітря за лічені секунди, треба лише натиснути на пульті кнопку HI POWER.

Эфективні

Кондіціонери SRK-ZS-S мають високу економічність, а значить ефективно витрачають електроенергію.

Завдяки використовуваним технологіям, кондиціонерів серії ZS-S присвоєно вищий рівень енергоефективності (клас «А ++»). Цей кондиціонер допоможе вам без економії на комфорті, мінімізувати витрати на електроенергію.

Тижневий таймер

Більш зручний і ергономічний пульт дистанційного керування дозволяє розширено управляти настройками таймера.

Споживач за допомогою пульта дистанційного керування має можливість скласти програму на тиждень для кондиціонера (28 програм), і крім того, вибрати час вмикання та вимикання системи в кожен день тижня, задаючи необхідну температуру, режим роботи і т.д.
Також в пульті ДУ є функції нічного режиму (зниження температури вночі), захисту від дітей, тихий (нічний) режим роботи зовнішнього блоку і можливість форматувати свій пульт для кожного приміщення.

Система фільтрації повітря

Кондиціонери Mitsubishi Heavy серії ZS-S ретельно очистять повітря від побутових алергенів, неприємних запахів, вірусів і бактерій.

ПРИБИРАЮТЬ АЛЕРГЕНИ. Кондиціонери MHI серії Premium Inverter ZS-S обладнані унікальною та ефективною системою очищення повітря від алергенів. Також, спеціалізований антиалергенний фільтр мало того, що знищить дрібну пилок рослин, так ще й дозволить схильним до алергії людям жити комфортно вдома з улюбленими вихованцями.

ЗНИЩУЮТЬ НЕПРИЄМНІ ЗАПАХИ. Зберегти повітря приміщення свіжим, усунувши перед цим неприємні запахи, дозволяє дезодорирующий миється фотокаталітичний фільтр. Його можна багаторазово використовувати за умови, періодичного промивання та висушування на сонці.

САМООЧИЩЕННЯ. Під час експлуатації, в кожному кондиціонері відбувається накопичення дрібних частинок пилу у внутрішньому блоці, які потрапляють в теплообмінник з повітряним потоком. Після закінчення роботи спліт-системи, на дренажному піддоні внутрішнього блоку залишається частина конденсату, службовця сприятливим фоном для розвитку бактерій і цвілі. Розрослися колонії бактерій завдають шкоди частинам внутрішнього блоку кондиціонера, а також зменшують термін експлуатації кондиціонера. Крім цього, в момент запуску кондиціонера невеликі частинки цвілі разом з повітряним потоком потрапляють в кімнату. Побутові кондиціонери Mitsubishi Heavy Ind. за замовчуванням оснащені функцією самоочищення внутрішнього блоку.Ця функція успішно видаляє вологу і частинки пилу з системи, після виключення кондиціонера. Режим самоочищення включається автоматично після припинення роботи кондиціонера і працює близько години. Ця функція є керованою.

Працюють без протягів

Вирішивши купити кондиціонер Mitsubishi Heavy Ind. ви не згадаєте про протягах.

Кліматична техніка даної серії обладнується функцією 3D-AUTO, яка створює і управляє тривимірними повітряними потоками. Завдяки мікропроцесорній системі управління руху жалюзі, потоки прохолодного повітря в різних напрямках на виході з кондиціонера практично відразу рівномірно перемішуються в приміщенні з теплим повітрям. Таким чином, ймовірність захворіти споживачеві від холодного потоку повітря мінімізується. Додатково, функція 3D утворює рівномірне поширення закрученого прохолодного повітря по кімнаті, навіть у важкодоступних ділянках приміщення.

У режимі роботи на охолодження кондиціонер самостійно направляє холодне повітря вгору, а при роботі на обігрів - вниз, що ще раз виключає дискомфорт при роботі кондиціонера. Алгоритми управляються натисканням кнопок AIR FLOW пульта дистанційного керування. Потік повітря може бути спрямований на чотири кроки вниз або вгору, вправо або вліво. За допомогою цього економиться електроенергія, і формується можливість створення окремих зон прохолоди в кімнаті. Не має значення скільки людей зараз знаходиться в приміщенні, можна вибрати такий сценарій роботи вашого кондиціонера, який забезпечить для всіх найкращий комфорт, без приводів для застуди.

Обігрів взимку кондиціонером

Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK20ZS-ST / SRC20ZS-S буде обігрівати вас і в міжсезоння і взимку.

Високотехнологічне і надійне обладнання Mitsubishi Heavy Ind. серії ZS-S здатне опалювати приміщення і підтримувати плюсову температуру до -15 ° С. Кондиціонер серії Premium Inverter SRK25ZS-S / SRC25ZS-S більш ніж в 4 рази економічніше для обігріву приміщення, ніж звичайні електробогревателі.

ЧЕРГОВЕ ОПАЛЕННЯ. При включенні режиму Night Setback мікропроцесор регулює температуру, не дозволяючи їй опуститися в приміщенні нижче +10 ° С. Це можливість часто затребувана в заміських будинках або дачах, з її допомогою будова не замерзне під час відсутності господарів. Сама робота режиму, при цьому дуже економічна.

Пульт дистанційного керування з розширеними функціями.     

У новому пульті ДУ з'явилися такі нові функції, як 4-а ультратихого швидкість вентилятора, зниження температури в нічний період, тижневий таймер, тихий режим роботи зовнішнього блоку, захист від дітей, а також можливість запрограмувати свій пульт для кожної кімнати.

 

 

ФУНКЦІЇ

Режим разморозки автоматически удаляет иней с теплообменника кондиционера. Это позволяет оптимизировать работу кондиционера и избежать излишних затрат при эксплуатации.В случае возникновения неисправности в работе кондиционера Mitsubishi микроконтроллер управления запускает самодиагностику и сообщает код ошибки. Ремонт и замена составляющих частей кондиционера должны производиться авторизованными дилерами.Панель для забора воздуха помещения легко закрывается и открывается. Панель, которая закрывает отверстие для выбрасываемого воздуха, тоже является быстросъемной.Одновременное применение двух горизонтальных и одного вертикального электроприводов воздушных жалюзи дает возможность установить максимально комфортный режим работы кондиционера для спальни или гостиной.При любом режиме работы кондиционера Mitsubishi устанавливается оптимальный угол распределения воздушных потоков по комнате квартиры.Автоматически качающиеся жалюзи с пульта ДУ могут быть приостановлены под любым углом. После повторного включения, жалюзи возвращаются к предыдущей позиции.Во время вертикального качания жалюзи можно легко настроить на угол от 0° до 90°.Автоматическое горизонтальное качание жалюзи слева направо посылает освежающий воздух в любую часть комнаты. При необходимости жалюзи останавливается под удобным углом.При желании, у вас есть возможность остановить жалюзи внутреннего блока кондиционера в необходимом положении.Во время работы кондиционера Mitsubishi режим и температура устанавливаются автоматически с применением контроллера нечеткой логики. Частота оборотов инверторного компрессора изменяется таким же образом.В режиме АВТО выбор между режимами обогрев, охлаждение или осушение, происходит автоматически.Мощный режим ТУРБО помогает быстро достигнуть в помещении заданной температуры. Кондиционер Mitsubishi может работать в режиме увеличенной мощности необходимое время, без каких-либо ограничений.Включив этот режим, кондиционер Mitsubishi начинает экономить электроэнергию, но при этом его работа остается эффективной.При работе в режиме DRY кондиционер Mitsubishi будет эффективно осушать воздух без чрезмерного переохлаждения. Комфортно применять этот режим в дождливые дни.У вас есть возможность выставить время выключения кондиционера.Встроенная функция интеллектуального управления позволяет включить ваш кондиционер Mitsubishi заранее, чтобы в заданное время температура в помещении уже достигла желаемого значения. Функция включается кнопкой Новый режим сверхтихой работы внутреннего и наружного блоков кондиционера Mitsubishi снижает вдвое уровень шума, за счет уменьшения мощности работы.Программируйте таймер включений и выключений кондиционера в течении суток. После настройки, таймер будет включать и выключать кондиционер Mitsubishi каждый день самостоятельно в заданном режиме.Фильтр Энзим + карбамид эффективно очищает воздух помещения от вирусов и бактерий.Фотокаталитический фильтр эффективно освежает и очищает воздух. Для регенерации функций фильтр достаточно просто промыть водой и высушить на солнце.Система борьбы с аллергенами подавляет попавшие во внутренний блок аллергены при помощи температуры и влажности.На внутреннем блоке расположен резервный включатель. С помощью его можно выключать и включать кондиционер, если использование пульта ДУ невозможно.После окончания работы кондиционера, до 2 часов продолжается работа режима самоочистки. Поддон внутреннего блока высушивается и развитие плесени предотвращается.При внезапном отключении электропитания кондиционера, автоматический рестарт включает кондиционер Mitsubishi с теми же настройками, которые действовали перед отключением питания.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner