Кошик
8 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!

Висотні роботи

Промисловий альпінізм - це спеціальна технологія виконання висотних робіт з використанням альпіністського спорядження і мотузок.

 

 

 

Промисловий альпінізм - можливість реалізації будь-яких проектів.

Промисловий альпінізм або, як кажуть альпіністи-професіонали, "промальп" Ви зустрічаєте досить часто. Будівельні, рекламні, клінінгові компанії часто виконують висотні роботи методом промислового альпінізму. Дана технологія виконання висотних робіт вкоренилася в сучасному світі так, що без неї неможливо уявити як буде виконуватися та чи інша робота. Уявіть потрібно виконати роботу на N-поверсі, а навісити навісну люльку, поставити ліси або автовишку практично неможливо.

Інноваційні технології висотного будівництва, застосування складних архітектурних форм і скління фасадів зумовили той факт, що найбільш затребуваною послугою ставши промисловий альпінізм (промальп, промальпінізм). Використовуючи техніку промислового альпінізму професійним робочим-висотником виконуються найрізноманітніші висотні роботи. Будь-яке місто поступово набуває вигляду сучасного міста, а в сучасному мегаполісі часто потрібне виконання найскладніших ремонтно-будівельних робіт на висоті і верхолазам доводитися застосовувати спеціальну техніку промислового альпінізму. Тому цілком зрозуміло, що необхідність виконання висотних робіт виробляти замовників в нашу компанію. Досвід нашої роботи, реалізовані проекти та вдячні відгуки замовників сформували наш позитивний імідж - наші замовники рекомендують своїм знайомим користуватися послугами альпіністів і верхолазів саме нашої фірми, тому що смороду оцінили якість, надійність і доступність. ТОВ БудФірм "Висота" - професіонали у висотних роботах і промисловому альпінізмі.

 

Увага! Мінімальна вартість на роботи становить 2000 гривень незалежно від обсягу.

Це обумовлено необхідними витратами з нашого боку - на транспорт і матеріали, а також тимчасовими витратами і списаннями на амортизацію обладнання.

 

 Мы покорим любую Высоту. Высотные работы и не только ....

Фото і відео наших робіт: 

 

Фото галерея наших робот у портфоліо 

Більш детально по телефону і при особистій зустрічі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner