Кошик
8 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!

Покрівельні роботи

Проведення покрівельних робіт - складний і кропіткий процес. Якщо неправильно здійснити монтаж або ремонт покрівлі, будинок не буде зберігати у своїх стінах тепло. Крім того, можуть утворитися протікання, що призведе до втрати герметичності конструкції і в кінцевому підсумку до механічного руйнування різних елементів споруди. Уникнути цього можна, звернувшись до компетентним фахівцям.

Всі роботи з покрівлею будинку можна розділити на наступні види:

  1. Монтаж нової покрівлі;
  2. Капітальний Ремонт покрівлі; поточний; аварійний.

Покрівельні роботи по створенню нової даху являють собою багатоетапний процес. Починаються подібні роботи по створенню кроквяної системи: будівництво дерев'яних несучих конструкцій, укладання декількох ізоляційних шарів (тепло-, гідро - і пароізоляції), установки обрешітки.

Далі відбувається укладання шиферу або черепиці, металевою або м'якої покрівлі. В процесі робіт встановлюють слухові і мансардні вікна, організовують водостічну систему і систему снігозатримання.

Існує поняття реконструкції покрівлі. Найчастіше реконструкцію затівають для того, щоб переобладнати холодне горищне приміщення в житлову кімнату. Даний процес передбачає повну заміну кроквяної конструкції, повне оновлення ізоляції та часткову або повну заміну покрівельних матеріалів.

Коли необхідний ремонт покрівлі та його проводять.
Яким би якісним не був зроблений дах, які довговічні і надійні матеріали не використовувалися для виконання - рано чи пізно він вимагатиме ремонту.

Виправлення незначних дефектів покрівлі особливої проблеми не складає з поточним ремонтом без особливих ускладнень витримає будь-який господар. Дрібний ремонт найчастіше зводиться до заміни окремих елементів покриття, виявлення місця протікання та усунення причин.

Повний капітальний ремонт покрівлі - процес не тільки складний, але і витратний.

Капітальний ремонт потрібен, якщо:

  • покрівля значно занепала;
  • при появі серйозних ушкоджень у результаті впливу зовнішніх сил (природних явищ, пожежі, сильної і тривалої корозії).

Є і ще одна причина, по якій може знадобитися терміновий капітальний ремонт покрівлі. Це конструкторські помилки, які були допущені при первинному монтажі конструкції. Якщо їх вчасно не усунути, наслідки можуть бути плачевними.

Працюючи з нами, ви економите час і гроші.

Ми укомплектуємо і доставимо весь матеріал на об'єкт.

Увага! Мінімальна вартість роботи становить 2000 гривень незалежно від обсягу. Це обумовлено необхідними витратами з нашого боку - на транспорт і матеріали, а також тимчасовими витратами і списаннями на амортизацію обладнання.

Фото і відео наших робіт: 

 

 

Фото галерея робіт в портфоліо 

Більш детально по телефону і при особистій зустрічі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner