Кошик
6 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

ВЕНТИЛЯЦІЯ обслуговування ремонт монтаж/демонтаж

Свіже повітря - найголовніша застава мікроклімату у приміщенні. Через підвищену герметизацію будинків для забезпечення теплозахисту та звукоізоляції, в повітрі накопичуються несприятливі для здоров'я людини речовини. Склад повітря зазнає певних змін:

 

  • знижується концентрація кисню;
  • збільшується концентрація вуглекислого газу;
  • повітря забруднюється пилом, мікрочастинками вовни свійських тварин, текстильної продукції.

В наслідок цих змін самопочуття людини погіршується, знижзується продуктивність, поорушується сон, знижується імунітет, виникають захворювання дихальних шляхів

Тому так важливо приділити особливу увагу сервісному обслуговуванню та монтажу систем вентиляції будівлі. Це стосується як житлових квартир, офісів, навчальних закладів так і промислових, складських будівель та бомбосховищ. 

Бо вентиляція приміщення здатна не лише додати комфорт, а й допомогти зберегти ваше здоров'я та працездатність. Системи припливно-витяжної вентиляції можуть подавати свіже повітря всередину приміщення, при цьому видаляючи з повітря більшу частину забруднювачів.

Якісне, справне вентиляційне обладнання в зимовий період не дає випаровуватися теплу з кімнати, що дозволяє знизити витрати на опалення.

У будь-якому випадку при виборі оптимального рішення для вентиляції вашої квартири, виробничого, торгового приміщення, офісу або ж котеджу, вам слід звернутися до фахівців.

 

Також візьмемо на постійне сервісне обслуговування ваши об'єкти. 

Виконуємо наступні роботи для комерційних та промислових об'єктів:

  • Діагностика та ремонт
  • Виявлення неполадок
  • Заміна фреону, конденсатору, компресора, запобіжника
  • Мийка наружних блоків
  • Чистка ввнутрішніх блоків парогенераторів антисептиками
  • Покращення теплообміну, знешкодження бактерій
  • Монтаж та демонтаж обладнання

**Використовуємо спеціальну техніку для доступа к обладнанню та спеціальне обладнання для виявлення витіку фреону. 

 

***Вартість обслуговування вентиляційної системи залежить від рівня продуктивності обладнання.  Вартість додаткових послуг та матеріалів, що не входять до сервісного обслуговування, обумовлюється та оплачується окремо після повної діагностики.

 

 

ВАЖЛИВО! Встановити систему вентиляції мало, обов'язковою є своєчасне чищення вентиляції у квартирі, у громадській установі, на промисловому підприємстві.

Ми також в соц.мережах

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner