Кошик
8 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!

Серія LUNA

Кондиціонери серії Luna - кондиціонери типу On/Off, які працюють на обігрів та охолодження. Кондиціонер має вдосконалений дизайн внутрішнього блоку, завдяки якому виглядає стильно та елегантно в інтер'єрі приміщення. Кондиціонери серії Luna мають функцію м'якого очищення, осушення повітря та захист від перепадів напруги, а також забезпечені таймером відкладеного увімкнення/вимкнення, при роботі на обігрів виключена подача холодного повітря. Розподіл повітряного потоку відбувається після прогріву теплообмінника внутрішнього блоку.

Основні функції та режими роботи

Робочі режими

 1. Охолодження та обігрів. Спліт-система працює в температурному діапазоні від -7⁰С до +43⁰С.
 2. Режим осушення. Режим осушення дозволяє автоматично підтримувати відносну вологість повітря від 35 до 60%.
 3. Режим вентиляції Створюється циркуляція повітря, що знаходиться в приміщенні, і його очищення фільтрами.
 4. Автоматичний вибір режимів. Швидкість роботи вентилятора визначається мікропроцесором залежно від поточних умов роботи кондиціонера.
 5. Режим іонізації. Додаткове очищення повітря іонами срібла.

Керування кондиціонером

 1. Тип: On/Off.
 2. Озонобезпечний фреон R410A.
 3. Клас енергоефектівності A+.
 4. Автоматична адаптація напруги Дозволяє працювати кондиціонеру в діапазоні від 150 до 250 В, що гарантує більш стабільну роботу і менше пошкоджень.
 5. Захист від обдування холодним повітрям. У режимі обігріву вентилятор вмикається із затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
 6. Режим «СОН». У цьому режимі кондиціонер найбільш економічний за рахунок інтелектуальної зміни температури під час роботи у бік збільшення (при роботі на охолодження) та у бік зменшення (при роботі на обігрів), що дозволяє досягти найбільш комфортної температури для сну.
 7. Турбо-режим. Режим для інтенсивного охолодження чи обігріву.
 8. Багатошвидкісний вентилятор. Можливість вибору однієї із швидкостей вентилятора для забезпечення максимального комфорту.

Функції та опції

Здоров'я

 1. Генератор Cold Plazma. Одна з найбільш передових технологій очищення повітря у світі. Плазмовий іонізатор створює напругу близько 4800 В. Така напруга знищує всі хвороботворні мікроорганізми, що потрапляють у його дії. Більші частинки накопичуються на фотокаталітичному фільтрі.
 2. Захист від грибка та плісняви. Після вимкнення кондиціонера вентилятор внутрішнього блоку продовжує працювати ще деякий час для видалення залишків вологи.
 3. Електростатичний фільтр електризує та акумулює наелектризований пил на спеціальній пилозбірній пластині, підтримуючи таким чином чистоту повітря в приміщенні. Відмінно очищає повітря від диму.
 4. Електромагнітна сумісність. Кондиціонер захищений від електромагнітних перешкод і створює їх сам у тому приміщенні, де встановлено.

 

             

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner