Кошик
6 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

LUNA INVERTER R410

Luna Inverter - інверторний кондиціонер із вдосконаленим дизайном внутрішнього блоку. Кондиціонери здатні працювати не тільки на охолодження, але й на обігрів при температурах до -15⁰C, а також у режимах осушення та вентиляції. Інвертор значно полегшує роботу кондиціонера. Відповідно до заданого температурного режиму відбувається зміна частоти обертання двигуна, тим самим змінюється потужність. Досягши потрібної температури двигун знижує свої оберти, а компресор не зупиняється, продовжуючи підтримувати температуру. Вимкнення не відбувається. Інвертор змінює швидкість обертання, знижуючи потужність і температура залишається постійною. Відсутність стрибкоподібних включень та вимкнень відбивається на тривалості роботи пристрою та його ефективності. Споживання електроенергії також є значно нижчим, ніж у звичайних кондиціонерів. Кондиціонер серії Luna Inverter працює плавно та практично безшумно. Однак така система залежить від стабільної напруги у мережі. Кондиціонер оснащений генератором "Cold Plazma" - це технологія очищення повітря (іонізація), яка стерилізує, дезінфікує та усуває неприємні запахи.

Керування кондиціонером

  1. Інверторне керування. Інвертор значно полегшує роботу кондиціонера. Відповідно до заданого температурного режиму відбувається зміна частоти обертання двигуна, тим самим змінюється потужність. Досягши потрібної температури двигун знижує свої оберти, а компресор не зупиняється, продовжуючи підтримувати температуру. Вимкнення не відбувається. Інвертор змінює швидкість обертання, знижуючи потужність і температура залишається постійною. Відсутність стрибкоподібних включень та вимкнень відбивається на тривалості роботи пристрою та його ефективності. Споживання електроенергії також є значно нижчим, ніж у звичайних кондиціонерів.
  2. Озонобезпечний фреон R410A.
  3. Клас енергоефективності A++.
  4. Автоматична адаптація напруги Дозволяє працювати кондиціонеру в діапазоні від 150 до 250 В, що гарантує більш стабільну роботу і менше пошкоджень.
  5. Захист від обдування холодним повітрям. У режимі обігріву вентилятор включається із затримкою, дозволяючи теплообміннику прогрітися.
  6. Режим «СОН». У цьому режимі кондиціонер найбільш економічний за рахунок інтелектуальної зміни температури під час роботи у бік збільшення (при роботі на охолодження) та у бік зменшення (при роботі на обігрів), що дозволяє досягти найбільш комфортної температури для сну.
  7. Турбо-режим. Режим для інтенсивного охолодження чи обігріву.
  8. Багатошвидкісний вентилятор. Можливість вибору однієї із швидкостей вентилятора для забезпечення максимального комфорту.

             

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner