Кошик
8 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!

Кондиціонери GREE ON/OFF

Інверторні та неінверторн моделі.

Побутові спліт-системи GREE купити можна як у неінверторному, так і в інверторному виконанні. Серед неінверторних моделей GREE пропонуються навіть кондиціонери з двома внутрішніми блоками - мультисистеми GREE Free March, рекомендовані для офісів. Вартість неінверторних моделей широко доступна.

Побутові інверторні кондиціонери GREE можна вибрати серед моделей, що мають традиційний «офісний» зовнішній вигляд, практично безшумних ультратонких дизайнерських моделей і мультисистем з можливістю використання вбудованих внутрішніх блоків. До зовнішнього блоку мультисистеми можливе підключення до 5 внутрішніх блоків – касетного, канального, напольно-стельового та настінного типів, що буде плюсом для великих офісів, будинків і квартир з високими вимогами до дизайну інтер'єру.

Моделі для українських морозів

Всі спліт-системи GREE можуть обігрівати будинок. Неінверторні моделі здатні нагрівати повітря тільки при холодах до -7 ° С. Серед інверторних кондиціонерів є моделі, розраховані як на невеликі морози – до -5 ..- 7 ° С (наприклад, серії Smart, U-Poem), так і кондиціонери, здатні працювати при -15 ..- 20 ° С. Також пропонуються аналогічні тепловим насосам спліт-системи, що витримують морози до -30 ° C (серія U-Crown).

Безшумні дизайнерські моделі.

Шум від побутових дизайнерських моделей GREE, які працюють на мінімальній швидкості, не перевищує 19-22 дБ, що порівнянно з шелестом листя на природі. Такі кондиціонери для спальні – кращий вибір!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner