Кошик
6 відгуків
Ще більше новинок і МЕГА крутих ідей від наших майстрів.Новинки
+380 (63) 893-91-66
+380 (66) 483-65-05
Мало досягти вершини, головне завжди бути на висоті!
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Кондиціонери GREE

Сьогодні на заводах GREE випускається кожен третій кондиціонер в світі. Компанія GREE Electric Appliances, inc. заснована в 1991 році в Гонконгу як підприємство по виробництву віконних кондиціонерів. Сьогодні заводи GREE виробляють різні класи кліматичної техніки: побутові і напівпромислові кондиціонери, а також потужні чиллери, фанкойли та інше обладнання для промислового кондиціонування. Особлива увага приділяється мультизональным систем GMV - самому швидкорослому сектору ринку кондиціонерів.

Інноваційні рішення

Двостороння установка

Відвід конденсату з права і зліва, що спрощує установку.

 

Інтегрована конструкція корпусу.

Монолітне основу і лоток для конденсату виключає протікання води і зменшує шум.

 

Знижує споживанні електроенергії. У режимі "очікування" споживає всього 0,5 Вт.

Краще адаптується до перепаду в електромережі.

Комфортний нічний режим.

 

  1. СТАНДАРТНИЙ. Температура приміщенні автоматично підвищується (при охолодженні) або знижується (при обігріві).
  2. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ. Дослідження біоритмів людини під час сну показали, що в різний час ночі комфортна температура по відчуттях людини змінюється. Використовуючи ці дані, мікрокомп'ютер кондиціонера автоматично змінює температуру в приміщенні.
  3. КОРИСТУВАЧА. Ви можете задати свою власну залежність зміни температури для "нічного режиму", щоб Ваш кондиціонер забезпечив комфортні умови для сну відповідно до Ваших потреб.

Датчик температури, встановлений в бездротовому пульті дистанційного управління, вимірює температуру повітря в місці свого перебування і передає цю інформацію внутрішнього блоку кондиціонера. Кондиціонер працює таким чином, щоб досягти заданих параметрів кліматичного комфорту за місцем знаходження пульта дистанційного керування.

Низькотемпературне охолодження

 

Кондиціонер може працювати в режимі охолодження при низьких температурах зовнішнього повітря. Залежно від температури на вулиці, змінюється продуктивність компресора і швидкість обертання вентилятора зовнішнього блоку.

Низькотемпературний обігрів

Кондиціонер може працювати в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря до -30 ° С. Це досягається за рахунок застосування двоступеневих компресорів з технологією інжекції фреону, використання електричних підігрівачів піддону зовнішнього блоку і застосування технології «теплий старт» (передпусковий підігрів).

 

 

Інтелектуальне розморожування.

 

Робота кондиціонера в режимі обігріву стала ще більш комфортною завдяки скороченню часу на розморожування. При роботі кондиціонера в режимі обігріву температура теплообмінника зовнішнього блоку часто опускається нижче 0 ° С. Щоб виключити утворення льоду на теплообміннику зовнішнього блоку, кондиціонер перемикається в режим розморожування. Традиційна програма розморожування працює відповідно до заданих часовими інтервалами. Наприклад, після кожних 50-ти хвилин роботи кондиціонера протягом 10 хвилин йде процес розморожування. Програма інтелектуального розморожування активує цей процес тільки тоді, коли це дійсно необхідно. В результаті зменшується витрата енергії, а споживач отримує максимальний комфорт.

Час роботи в режимі «обігріву» зазначено для довідки. У режимі реальної роботи розморожування буде залежати від зовнішніх умов.

Сьогодні найвища якість кондиціонерів GREE визнано в усьому світі. Підтвердженням тому є численні нагороди, щорічно одержувані компанією GREE.

Продовжуючи нарощувати обороти, компанія GREE щорічно пропонує своїм споживачам нові, більш досконалі моделі кондиціонерів і систем очищення повітря.

 

Слідкуйте за нашими новинами і новинками.

портфоліо постійно оновлюється галерея виконаних нами робіт.

Ми також у соц.мережах

Висотні роботи

Роботи з натуральним каменем і деревом

Мало досягти вершин. Головне бути завжди на висоті!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner